Home Dzieje Najnowsze Europa na kolanach!!! Część I

Europa na kolanach!!! Część I

przez historyk
0 komentarz

Europa na kolanach!!!

 

Część I

 

"Dokąd zmierzasz Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci!"

 

                                                                                                                                                                                        Premier Beata Szydło

 

Te słowa wypowiedziane przez polską premier są bardzo ostre, ale niestety całkowicie słuszne. Europa śpi, albo ma rozkaz spać i nie reagować na to co się dzieje na jej terenie. Miliony islamistów zalewa nasz kontynent niczym powódź, a tamtejsi politycy udają że nic się nie dzieje. Co gorsza wygląda to tak, jakby ktoś mający władzę na Europą (i nie chodzi mi tu o polityków) wydawał rozkazy wbrew wszelkiej logice, nie patrząc na los swoich obywateli, ani na to co może za chwilę ich spotkać. Komuś bardzo zależy na tym żeby zniszczyć Europę jaką znamy, a te wszystkie lewicowe multi-kulti i inne takie hasła mają w tym pomóc, powodując większe lub mniejsze ogłupianie kolejnych społeczeństw.

Politycy pytani przez dziennikarzy, albo odpowiadają ogólnikowymi frazesami bagatelizując temat (ostatni zamach w Anglii nazwano incydentem), albo jeśli już ktoś się odważy to mówi otwarcie że należy podjąć bardzo ostre decyzje. Jednak pytany dalej dlaczego się takich działań nie prowadzi odpowiada zazwyczaj.

„ Trzeba być bardzo poprawnym politycznie, nie można nikogo atakować prewencyjnie. Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi”.

Takie podejście to albo przejaw totalnej głupoty, arogancji i wręcz ślepoty politycznej, albo jak pisałem wyżej po prostu wykonywanie jakiś odgórnych rozkazów. Może komuś czytającemu wydawać się że ponosi mnie tu zbyt wybujała wyobraźnia – być może tak, ale…… mogą być kiepscy, nieodpowiedzialni czy nawet głupi politycy w jednym, dwóch nawet trzech krajach, jednak jeśli rządzący we wszystkich krajach tzw. Starej Unii (Niemcy, Francja, Holandia, Belgia itd) mówią te same bzdurne i pozbawione sensu teksty, to zaczynam się zastanawiać czy to masowa umysłowa eutanazja, czy jednak nie wykonywanie czyiś wytycznych, żeby nie powiedzieć rozkazów. Przecież nie mogli naraz wszyscy przestać rozsądnie myśleć. Niestety, jak pokazały ostatnie lata wśród obecnie rządzących czy to UE, czy państwami nie ma praktycznie mężów stanu, a są tylko urzędnicy mający w Brukseli na wszystkie problemy wytyczne i paragrafy.

Także wśród rządzących w Europie brak polityków twardych i mających rozsądne i rzeczowe spojrzenie na politykę (poza kilkoma wyjątkami : Premier Szydło, Premier Orban, czy prezydent Milosz Zeman), którzy starają się przeciwstawić się coraz bardziej samobójczej polityce władz UE. A do tego cała Unia od lat już skręca bardzo ostro na lewo. To już nie jest twór Schumanna polityka chadeckiego o chrześcijańskich korzeniach, tylko kołchoz Alfredo Spinellego włoskiego komunisty zwolennika Federalnej Koncepcji Zjednoczenia Europy. Spinneli będąc więźniem faszystów Mussoliniego w 1941 roku był jednym z twórców Manifestu z Ventotene, w którym przedstawił swoją wizję zjednoczonej Europy. To nic innego jak taki nowy komunistyczny kołchoz w którym miała być powołana ponad narodowa władza która miała rządzić Europą, a wszelkie opory miały być łamane nawet siłą. Zainteresowanych odsyłam na YouTube – Krzysztof Karoń :

„Niebywała i przerażająca prawda o UE i paraliżujący brak świadomości cz.1”

Warto posłuchać tego co mówi bo czegoś takiego nie usłyszymy ani nie przeczytamy w mediach.

 

To co w tej chwili obserwujemy to nic innego jak inwazja prowadzona nowymi środkami (tak na marginesie – ten który wymyślił taka formę najazdu i wprowadza ją w życie powinien dostać Oscara chyba we wszystkich kategoriach, choćby za pomysł w którym rolę "zielonych ludzików w mundurach kupionych w normalnych sklepach” znanych z najazdu na Krym pełnią pseudo-uchodźcy). Dla mnie jest oczywiste, że są uchodźcy. Wszędzie tam gdzie jest wojna tysiące ludzi uciekają chcąc ratować życie. Jednak jeśli tzw. uchodźcy potrafią przejść 4/5/6 granic to już nie jest normalne. Jeśli ktoś ucieka to co najwyżej do państwa sąsiedniego czekając aż sytuacja się uspokoi i będzie mógł wrócić do swojego kraju. Jakoś nie chce mi się wierzyć że setki tysięcy ludzi idą np. z Turcji aż do Niemiec uciekając przed wojną. To nie jest zwykła emigracja, mało tego to nawet nie jest jak to opisują niektórzy emigracja ekonomiczna. Ci ludzie w większości nie chcą ciężko pracować żeby poprawić swój byt. Oni idą tam przekonani że to wszystko im się należy od razu: mieszkania, pieniądze a nawet kobiety. To nie jest przypadek, to zorganizowana akcja mająca na celu opanowanie Europy bez jednego wystrzału (jak już pisałem wyżej sam pomysł jest genialny – przecież nie można strzelać do bezbronnych !!!!!).

To co widzimy i czego jesteśmy świadkami to nowy rodzaj wojny religijnej w której proces islamizacji starego kontynentu przybiera coraz ostrzejsze formy i przyspiesza w szalonym tempie. Trzeba sobie powiedzieć wprost – wojna o islamską Europę, z prawami koranicznymi jako powszechnie obowiązującymi trwa już na całego i czasu żeby to powstrzymać jest już coraz mniej (niektórzy uważają że już jest za późno bo tak zdegenerowana i zdalnie sterowana Europa jest skazana na porażkę).

 

Ireneusz Piątek

 

 

 

 

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie