Home Regulamin

Regulamin

przez historyk

REGULAMIN SERWISU

RegulaminPoniższy regulamin zawiera zasady korzystania z Portalu dostępnego pod adresem www.historyk.eu, którego Właścicielem jest Wydawca strony.

I. Postanowienia Ogólne

1. Wydawcą Portalu jest właściciel strony, administrator oficjalnego forum dostępnego pod adresem: forum.historyk.eu
2. Wszystkie prawa dotyczące Portalu są zastrzeżone na rzeczy Wydawcy i jego współpracowników.
3. Treści zamieszczane na Portalu mają charakter wyłącznie naukowo-informacyjny.

II. Dostęp do Portalu

1. Korzystanie z Portalu Historyk.eu dostępnego dla każdego użytkownika internetu jest w pełni darmowe.
2. Użytkownik, który korzystając z Portalu nie dokonał rejestracji, posiada prawo do przeglądania wszystkich zasobów zamieszczonych na Portalu zgodnie z regulaminem. Uprawnienia te nie są ograniczone w czasie.
3. Na portalu wyróżniamy 4 główne grupy użytkowników:Gość – Niezarejestrowany – Ma prawo do przeglądania wszystkich zasobów Portalu, komentowania materiałów, oceniania artykułów oraz zmian avataru.Użytkownik – Zarejestrowany – Ma te same przywileje co Gość, lecz dodatkowo uprawniony został do głosowania w ankietach.Redaktor – Posiada uprawniania Użytkownika wraz z możliwością umieszczania treści na Portalu.Administrator – Posiada specjalne uprawnienia administratora.

III. Rejestracja

1. W momencie rejestracji użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Złamanie regulaminu karane będzie zbanowaniem konta użytkownika.

IV. Prawa autorskie

1. Posiadaczami praw autorskich treści zamieszczanych na Portalu Historyk.eu są ich autorzy.
2. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści bez zgody autora jest surowo zabronione, prawa te podlegają przepisom z Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.
3. Wydawca pozwala na niekomercyjne używanie treści zawartych na Portalu.
4. W przypadku chęci wykorzystania materiałów w innym celu prosimy o kontakt z Wydawcą/Administratorem.

V. Publikacja treści

1. Każdy użytkownik Portalu ma prawo do opublikowania treści swojego autorstwa za zgodą Administratora/Wydawcy portalu.
2. Zabronione jest publikowanie treści niezgodnych z polskim prawem, zawierających wulgaryzmy , obraźliwych, niemoralnych, propagujących przemoc i naruszających zasady etykiety.
3. O ostatecznym zaakceptowaniu pracy decyduje wydawca/administrator.
4. Treści, które chcemy opublikować wysyłamy bezpośrednio do Administratora poprzez specjalny formularz dostępny TUTAJ ,bądź na adres: bok@historyk.eu
5. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania treści znajdujących się na Portalu.

VI. Patronat

1. Historyk.eu za jeden z celów bierze sobie popularyzację wiedzy historyccznej. Patronaty mają nam pomóc w osiągnięciu i zrealizowaniu tych celów.
2. Forma patronatu zależy od przedsięwzięcia.
3. Zgłoszenia należy wysyłać poprzez specjalny formularz dostępny TUTAJ ,bądź na adres: bok@historyk.eu
4. Owe zgłoszenie zawierać musi:
dokładny opis danego przedsięwzięcia oraz jego zasięg;proponowane działania Portalu Historyk.Eu na rzecz danego przedsięwzięcia;listę osób które mogą udzielić nam dodatkowych informacji.

VII. Postanowienia końcowe

1. Regulamin wchodzi w życie wraz z momentem oficjalnego otwarcia Portalu.
2. Portal może w każdej chwili zawiesić działalność z powodu czynników niezależnych od Wydawcy/Administracji.
3. Strona techniczna Portalu w tym grafika oraz zastosowania techniczne są chronione prawnie w przedmiocie praw autorskich oraz praw własności przemysłowych.
4. Historyk.eu nie ponosi odpowiedzialności za czyny spowodowane działaniem osób trzecich na niekorzyść portalu i użytkowników oraz ewentualnych szkód poniesionych w związku z wykorzystaniem informacji zawartych na Portalu.
5. Historyk.eu zastrzega sobie prawo do usunięcia użytkownika w przypadku jego długiej nieaktywności oraz zbanowania wraz z momentem złamania regulaminu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie