Home Artykuły Dlaczego korzystamy z pomocy firm oferujących pisanie prac?

Dlaczego korzystamy z pomocy firm oferujących pisanie prac?

przez historyk
0 komentarz

 

 

 

 

   Modne w ostatnich latach stało się zlecanie pisania prac dyplomowych. Wynika to przede wszystkim z wygody studentów, ich niewiary we własne możliwości oraz zaniżania kryteriów przez uczelnie. A przecież pisanie prac nie wymaga to specjalnych kwalifikacji.

 

Jak napisać pracę?

 

   Pisanie prac wbrew pozorom nie jest trudne. Wystarczy, że spełnione są podstawowe warunki:


• określony temat pracy
• wyznaczony zakres badań


   Zwłaszcza ten drugi warunek jest niezwykle ważny. Jeśli autor musi wykonać indywidualne badania i na nich oprzeć tezę i wnioski pracy, to zlecanie jej napisania jest ewidentną stratą pieniędzy. Pisanie prac magisterskich bez własnych badań powinno być eliminowane, bo tytuł magisterski to tytuł naukowy, a więc do czegoś zobowiązuje. A jeśli mamy badania, to ujęcie ich w słowa nie powinno być trudne dla nikogo, kto zdał maturę.
 

   Ważnym elementem pracy są oczywiście jej części składowe czyli: wstęp, rozwiniecie, podsumowanie, bibliografia i przypisy. Dla każdego, kto prowadzi samodzielne badania są to drobnostki.
 

   Prace na zamówienie:
 

   Wielu studentów zleca pisanie prac licencjackich lub magisterskich osobom zewnętrznym. Generalnie wiąże się to z naruszeniem przepisów prawnych i naraża na konsekwencje. Ogłoszeń w Internecie jest bardzo dużo, ale jakość prac nie jest wysoka, skoro autor deklaruje gotowość pisania na wszystkie tematy. Jeśli już jednak zdecydujemy się na zlecenie pisania pracy to lepiej powierzyć to firmie zarejestrowanej. Ona wtedy ponosi odpowiedzialność prawną, ale oczywiście cena jest wyższa. 

   Uzyskanie tytułu licencjata lub magistra wymaga obrony pracy. Oznacza to, że temat naszej pracy, badań musimy znać bardzo dobrze, a także zagadnienia pochodne. Wniosek z tego, że pisanie prac na zlecenie nie jest dla studentów opłacalne. Warto uwierzyć w siebie i na podstawie własnych wiadomości i badań napisać oryginalną pracę dyplomową.

 

   Współpraca: portal z ogłoszeniami o pisanie prac, korepetycje i tłumaczenia.

 

 

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie