Home Wpis Współpraca

Współpraca

przez historyk
0 komentarz

WSPóŁPRACA

Redakcja Historyk.eu to zespół energicznych ludzi, gotowych podjąć nowe wyzwania i opowiadać o przeszłości wykorzystując nowoczesną technologię.

PRZYJĘCIE
 
Jeśli chcesz pełnić w naszym zespole dowolną funkcję (np. dziennikarz, redaktor, felietonista, recenzent), prześlij nam swoje CV z próbkami swojej dotychczasowej pracy.
Wszystkie aplikacje prosimy przesyłać na adres bok@historyk.eu. Odpisujemy w ciagu 24h. W przypadku braku odpowiedzi prosimy przesłać list ponownie – otrzymujemy bardzo wiele wiadomości i zdarza się, że niektóre są automatycznie usuwane przez narzędzia chroniące przed spamem.
Zaangażowani współpracownicy otrzymają możliwość dołączenia do grona stałych współpracowników, a w dłuższej perspektywie czasowej – członków redakcji. Pamiętajcie współpraca opiera w formie hobbystycznej
 
PUBLIKACJE
 
Jeżeli chcesz aby twoja praca została opublikowana na portalu historyk.eu, prześlij nam ją na adres: bok@historyk.eu. O decyzji informujemy zazwyczaj w przeciągu 48h. W e-mailu zawrzyj swoje dane osobowe(imię i nazwisko) Analizujemy każdą pracę. Pamiętaj, owe dzieło musi być unikalne, nie publikowane wcześniej na innych portalach.

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie