Uwaga KONKURS!!!

Autor: 0123 Data: 11 August 2013 18:13

 

 

 

 

 

Uwaga Konkurs!!!

UWAGA PILNA WIADOMOŚĆ, TERMIN KONKURSU ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY O MIESIĄC!!! 

 

Polub nasz fanpage na facebooku i napisz  w komentarzu pod tym ogłoszeniem co podoba ci się w stronie http://historyk.eu/ (może być opinia o http://forum.historyk.eu/).

 

Do wygrania bardzo bogata i obszerna  w informacje książka pod tytułem:  "Geografia Historyczna Ziem Dawnej Polski" autorstwa Zygmunta Glogera.

 

Konkurs trwa do końca wakacji (31.08.2013 godzina: 23.59)- przedłużony do końca września!. Dnia 1-2 września wybrany zostanie zwycięzca. Nagrodę otrzyma autor najciekawszej wypowiedzi, warunkiem uczesnictwa jest polubienie naszego fanpage: https://www.facebook.com/historyk.eu?fref=ts

 

Serdecznie zapraszamy obecnych użytkowników jak i osoby niezwiązane ze stroną.

 

 

 

 


avatar
O autorze: 0123

Administrator

DODAJ KOMENTARZ

Imię i nazwisko:

Adres email:Treść komentarza:

Komentarze (3)

Bartłomiej Biront
30 September 2013 19:11

1. Bardzo dobry układ graficzny strony pozwalający bardzo łatwo i szybko przejść do interesującego nas działu
2. Wyraźne oddzielenie polityki od historii co pogrąża moim zdaniem inne portale parające się historią (lub próbujące to robić)
3. Ujęcie historii w szerszym niż zwykle zakresie (także rekonstrukcje, publicystyka, kultura i sztuka oraz recenzje)

Ewa K
23 September 2013 10:26

Historyk.eu jest moim ulubionym portalem o tej tematyce od lat. Jestem z nim od początku, ostatnio ze względu na brak czasu trochę mniej :) Jednak na zawsze pozostanie on w mojej pamięci, to tutaj poznałam wielu ludzi których znam do dziś osobiście. To na tym portalu zostałam a właściwie to moja wiedza zostala zauważona. Panuje tutaj świetna i miła atmosfera i zawsze w dogodnym towarzystwie można miło spędzić czas! Za co jeszcze lubię historyk i forum historyk.eu? za wiedzę, za specjalistów którzy znają się na każdym temacie, za to że jest przyjazny "graficznie" a ekipa portalu zawsze chętnie pomoże i doradzi. Bardzo dużo zawdzięczam również temu portalowi pod względem mojej edukacji, otrzymałam z ich strony nieocenioną pomoc. Moje serce na zawsze jest z historyk.eu i nie urzywam żadnej innej strony o podobnej tematyce, liczy się dla mnie tylko historyk.eu :)

Marcin Natora
25 August 2013 15:16

Za co lubię historyka.eu? No cóż... Można powiedzieć, że jestem z nim prawie od wieku niemowlęcego. Widzę jak rośnie w siłę pomimo potknięć. Co mnie do niego przyciągnęło? Jest jeszcze niezapisaną kartą. Pomimo tego, iż na forum założono wiele tematów, jeszcze mnóstwo nie zostało stworzonych. I to go wyróżnia od tych for, na których już prawie wszystko omówiono. Nie można zapomnieć o ciekawych dyskusjach. Dzięki nim dowiedziałem się wielu rzeczy. A niektóre z nich zweryfikowały moją wiedzę zmuszając do poszukiwań.

OSTATNIO NA FORUM
PARTNERZY

STATYSTYKI
Użytkowników: 3623
Artykułów: 542
Komentarzy: 12359