Home Inne 2 Prezent dla wielbiciela historii? Tych propozycji nie możesz przegapić!

Prezent dla wielbiciela historii? Tych propozycji nie możesz przegapić!

przez historyk
0 komentarz

Mówią, że historia dzieje się na naszych oczach – a skoro tak, to wielbicielom historii na pewno nie brakuje zajęcia. Może to więc dobry moment na prezent dla historyka?

Co wybrać? Dobre pytanie…

Wielbiciele przeszłości na pewno nie pogniewaliby się za różnego rodzaju antyki – te jednak potrafią naprawdę sporo kosztować. Poza tym trzeba też dobrego rozeznania, by mieć pewność, że rzecz wyceniana na tysiące złotych faktycznie pochodzi sprzed co najmniej kilku wieków, nie została zaś wyprodukowana… w ubiegłym roku w Chinach.

Przyjmijmy jednak, że znajomość historii sztuki i tym samym odróżniania bezcennych artefaktów od masowo wytwarzanych podróbek nie jest naszą najmocniejszą stroną. Czy to powód, żeby zrezygnować z prezentu dla historyka? Bynajmniej!

Są lepsze i bardziej bezpieczne opcje – np. prezent personalizowany.

Prezenty personalizowane to takie, które można łatwo i wygodnie ozdobić samodzielnie wybieranymi napisami, w niektórych przypadkach także zdjęciami. Dzięki temu każda rzecz staje się dosłownie jedyna w swoim rodzaju – miłośnikom historii oraz wszelkiego rodzaju unikatów coś takiego z pewnością przypadnie do gustu.

Wyjątkowe prezenty dla historyka

Za przykład niech posłuży szkło powiększające PREZENT DLA PROMOTORA. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że starożytni, a także średniowieczni, nie bardzo przejmowali się wzrokiem współczesnych badaczy. Oglądanie map sprzed lat czy też czytanie książek sprzed wieków to więc niemałe wyzwanie, w którym pomoże lupa. Notabene jest to lupa zamknięta w pięknej drewnianej skrzynce ze szklanym wiekiem – i na tym właśnie wieku umieścić można swoją dedykację. To wspaniały pomysł na prezent dla historyka – oryginalny i praktyczny jednocześnie.

A w jaki sposób uczcić dokonanie wielkiego odkrycia?

Szklaneczką whisky, oczywiście. Grawerowana szklanka do whisky PREZENT URODZINOWY to niezwykle elegancki upominek, który doceni każdy wielbiciel klasyki. Sprawdzi się zarówno na urodziny, imieniny, jak i na różne inne okazje – np. na… zakończenie roku szkolnego, kiedy nawet szkolny historyk może wreszcie udać się na zasłużony odpoczynek. Niezależnie więc, czy w letni wieczór czy w zimowe popołudnie – z całą pewnością znajdzie praktyczne zastosowanie.

To oczywiście tylko wybrane spośród wielu pomysłów na historyczne upominki. Warto pamiętać, że one wcale nie muszą być… stare. Bez wątpienia antyki niejednemu obdarowanemu sprawiłyby wiele radości, ale są przecież i tacy historycy, którzy wcale za starociami nie przepadają – a przynajmniej uważają, że jest dla nich lepsze miejsce niż ich własny dom.

Dlatego już dzisiaj pomyśl o upominkach personalizowanych, które doskonale sprawdzą się przy każdej okazji – a do tego można dopasować je nie tylko do konkretnej tematyki, ale też, bardzo bezpośrednio, do osoby, którą chce się obdarować. Będą wtedy stanowić fantastyczną i niezwykle osobistą niespodziankę – taką, że nawet zakochany w przeszłości historyk doceni teraźniejszość!

Wejdź więc już teraz na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek znakomitych pomysłów na personalizowany prezent dla historyka!

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie