Home Ciekawostki Ciekawostki historyczne #30 Rok 2017! Część I Przepowiednie, proroctwa

Ciekawostki historyczne #30 Rok 2017! Część I Przepowiednie, proroctwa

przez historyk
0 komentarz

Rok 2017

Proroctwa, przepowiednie, prognozy

Koniec znanego nam świata?

Część I

 

Czy wiesz że ……

 

  • Nadchodzący 2017 rok jest postrzegany jak wyjątkowy i to z wielu powodów. Obecnie jesteśmy świadkami bardzo dynamicznych zmian na świecie. W wielu miejscach trwają konflikty, Europę zalewają uchodźcy, zmienia się drastycznie klimat, pojawiają się trzęsienia ziemi, huragany, tsunami w miejscach w których do tej pory nie występowały. W USA nastąpiła zmiana i od nowego roku prezydentem zostanie przedstawiciel partii republikańskiej. Także w Europie targanej wieloma problemami z którymi obecni rządzący nie potrafią sobie poradzić (kwestia uchodźców i inne), zaczynają powoli do głosu dochodzić skrajnie prawicowi politycy zazwyczaj negatywnie nastawieni zarówno do Unii Europejskiej jak i do prowadzonej przez nią polityki. Obecnie mamy do czynienia z bardzo czarnymi scenariuszami dla 2017 roku, kreślonymi zarówno przez badaczy dawnych proroctw, czy przepowiedni, ale także przez wielu polityków, czy nawet wyższych rangą wojskowych (głównie tych na emeryturach, którzy nie boją się wypowiadać swoich poglądów). Ostatnio taki nawał złych proroctw czy przepowiedni miał miejsce tuż przed rokiem 2000 który miał być końcem świata. Takich końców przezyliżmy już wiele, na szczęście bez większych problemów. Jednak że tak było do tej pory nie oznacza wcale, że należy te wszystkie sygnały lekceważyć, a głoszących je ludzi uważać za oszustów, czy fanatyków, szczególnie jeśli słowa o zagrożeniach wypowiadają znani politycy, albo generałowie z wieloletnim stażem. Możemy się śmiać, ale pamiętajmy że obecnie mamy chyba najdłuższy w historii okres bez wojny w Europie, a wojny u nas zawsze wybuchały po krótszym lub dłuższym okresie względnego spokoju. Teraz nasz kontynent jest czymś w rodzaju wulkanu, który nie wybuch od wielu lat, ale w jego wnętrzu gromadzą się olbrzymie siły które prędzej czy później wybuchnie z wielką siła wywołując konflikt o apokaliptycznym rozmiarze. Teraz już nie pytamy :

Czy?….. Tylko…… Kiedy?

Niestety wiele wskazuje na to, że właśnie 2017 rok może być tym feralnym dla ludzkości rokiem. W tym i kolejnych odcinkach przedstawię co ciekawsze przepowiednie i proroctwa, a także wypowiedzi polityków czy wojskowych dotyczących przyszłego roku.

  • Rok 2017 obfituje w różne rocznice, takie jak setna rocznica objawień Matki Bożej Fatimskiej. Objawienia to mówią nam o niezwykłych wydarzeniach, mających miejsce w Europie a szczególnie w Watykanie. Trzecia Tajemnica Fatimska podaje informacje o wojnie przeciwko Kościołowi Katolickiemu w której ma zostać zabity papież, a chrześcijan spotka rzeź. Kościół zna słowa przepowiedni i dlatego akta zostały utajnione, a rzekoma śmierć, czy atak miał dotyczyć zamachu na Jana Pawła II z 1981 roku. Jednak sam papież kilka lat po zamachu stwierdził że proroctwa z Fatimy mają się dopiero wydarzyć, opisują one zniszczenie Watykanu, śmierć papieża i wielu biskupów. Co ciekawe loża masońska podejrzewana o przewodnictwo w walce z kościołem właśnie w 1917 roku obchodziła 200 lecie swojego oficjalnego powstania. Wtedy podobno masoni stwierdzili że właśnie w 2017 roku dokończą dzieła zniszczenia kościoła katolickiego. Jednak nie tylko masoni są podejrzewani o chęć zniszczenia Watykanu i zabicia papieża.

  • Bardzo ciekawe są wypowiedzi Ali Agcy zapytanego przez Ojca świętego dlaczego chciano go zabić :

Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę Fatimy. Zdaniem muzułmanów, w Portugalii ukazała się córka Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu. Twoja śmierć miałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znamy dzisiaj.

A długo oczekiwany powrót Mahdiego zapowiedział ajatollah Chamenei w 2009 roku.

Dalej Agca twierdził, że Iran i islamski fanatyzm przygotowują się do końcowej bitwy i mają przypuścić decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy. Akcja majowa ma na celu rozpętanie piekła i doprowadzić do ostatecznego zniszczenia cywilizacji Zachodu.

 

Ireneusz Piątek

 

 

 

 

Po więcej ciekawostek zapraszamy TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie