ZBIERAMY Nakrętki dla Waldusia

Autor: Bartosz Konieczka Data: 06 May 2012 10:18

Witam,
W moim powiecie (Szamotuły) żyje niepełnosprawny chłopiec-Walduś Piasek-ma wodogłowie wrodzone, a ponadto mózgowe porażenie dziecięce w wyniku którego nie chodzi, nie mówi, samodzielnie nie siedzi. Od 17.10.2009 roku jego stan pogorszył się. Po 35 dniach na OIOM-ie w Szpitalu Dziecięcym w Poznaniu oddycha przez rurkę tracheotomijną i jest odżywiany przez zestaw grawitacyjny.
W normalnych warunkach dziecko to powinno mieć zapewnione coroczne turnusy rehabilitacyjne-niestety, służba zdrowia w naszym powiecie jest ogarnięta marazmem i znieczulicą. W związku z tym rodzice dziecka SAMI muszą zbierać pieniądze na rehabilitację synka.
Robią to m.in. przez zbiórkę nakrętek, można też oddać swój 1 % na rzecz Waldka.
http://waldemarpiasek.bloog.pl/kat,0,m,3,r,2012,index.html- tu można się wszystkiego dowiedzieć.
Piszę do Was, bo liczę na rozpropagowanie całej akcji przez portal. A nuż ktoś się do rodziców chłopca zgłosi po zobaczeniu ogłoszenia...
Ponadto sam mam wodogłowie, więc uświadomiłem sobie, jakie szczęście miałem, że tata załatwił mi wszczepienie zastawki w 1-wszym dniu życia.
Pozdrawiam i liczę na pomoc


avatar
O autorze: Bartosz Konieczka

Pasjonat historii. Mieszka w Kiączynie, niewielkiej miejscowości niedaleko Poznania. Jego specjalizacja to XX wiek, szczególnie okres dwudziestolecia międzywojennego i II wojny światowej.

DODAJ KOMENTARZ

Imię i nazwisko:

Adres email:Treść komentarza:

Komentarze (1)

Gość: Tomek
07 June 2012 16:39

Oby więcej takich akcji w polskim internecie.

OSTATNIO NA FORUM
Czy Słowianie wynaleźli koło?
3 Lipiec 2020, 21:17
Sumerowie
30 Czerwiec 2020, 12:48
PARTNERZY

STATYSTYKI
Użytkowników: 3618
Artykułów: 542
Komentarzy: 12345