Andrzej Duda - prezydent na dobrą przyszłość

Autor: 0123 Data: 24 February 2015 14:52

 
 
 
 
 
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości , Andrzej Duda do nadchodzących wyborów prezydenckich, wykształcony prawnik z tytułem doktora nauk prawnych.
 
 
 
 
 
Andrzej Duda to kandydat Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach prezydenckich. Urodził się w Krakowie 16 maja 1972 roku. Z wykształcenia jest prawnikiem - ukończył wydział prawa i administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 2006 uzyskał tytuł doktora nauk prawnych. Żoną Andrzeja Dudy jest Agata Kornhauser-Duda, mają córkę Kingę. 
 
 
 
Polityczne sukcesy
Do polityki wszedł w roku 2005, wtedy to zaczął współpracę z Klubem Parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości jako doradca. Rok później otrzymał stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. W roku 2007 wszedł w skład Trybunału Stanu. Od roku 2008 pełnił funkcję podsekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kandydował, bez powodzenia, na prezydenta Krakowa. Został radnym tego miasta. 

Wiara w Polaków
"Przyszłość ma na imię Polska" to hasło wyborcze Andrzeja Dudy. Jako prezydent, chce być otwarty na problemy społeczne trapiące Polaków. Chce czerpać siłę z niełatwej historii naszego kraju. Wierzy, że podobnie jak nasi przodkowie, którzy walczyli o wolny kraj w wojnach i powstaniach, nasze pokolenie ma siłę i potencjał, by zawalczyć o lepszą Polskę. 
Pałac prezydencki ma być otwarty dla wszystkich obywateli, którzy zechcą bezpośrednio do prezydenta zwrócić się ze swoimi problemami. Andrzej Duda chce być prezydentem aktywnym, żywo reagującym na najistotniejsze problemy polskiego społeczeństwa. Wierzy, że dzięki mądrej i uczciwej władzy można naprawić Polskę i sprawić, że będzie ona krajem, w którym chce się żyć.
 
 
 
 


avatar
O autorze: 0123

Administrator

DODAJ KOMENTARZ

Imię i nazwisko:

Adres email:


Tysiąc dodać jeden? (odpowiedź liczbowa)


Treść komentarza:

Komentarze (1)

Adrian Adam
11 March 2015 09:55

Jedyny prawdziwy kandydat!

OSTATNIO NA FORUM
Co to za bagnet
10 Grudzień 2017, 11:54
Balkenkreuz na You Tube
9 Grudzień 2017, 17:16
Etaty w Armii Krajowej
8 Grudzień 2017, 22:46
PARTNERZY

STATYSTYKI
Użytkowników: 1988
Artykułów: 466
Komentarzy: 253

forum webmasterskie, tworzenie stron www, forum webdesign